500x100-1
09. 03. 2018 16:57

Роденденски попусти во „Матеа-стил“

Роденденски попусти во „Матеа-стил“

Роденденски попусти и изненадувања нуди реномираниот салон за мебел „Матеа-стил“ по повод 5. роденден. За своите редовни потрошувачи и за сите граѓани, во текот на месецот овозможува пониски цени за готовинско плаќање на одредени модели и експонати, како и поволности за плаќање на рати на целиот асортиман.

Во салонот на „Матеа-стил“ можете да најдете богата понуда на мебел за секој дом и деловен простор со врвен квалитет. Мебел во атрактивни бои и од природни материјали, од домашни и странски производители изработени по најновите трендови и највисоки стандарди. Уникатни парчиња кои ќе го разубават и оплеменат секој простор.

Модерни комоди за дневни соби, куински елементи, трпезариски маси и столици, детски соби и предсобја, најразновидни гарнитури за седење, плакари, кревети и лежаи за спални соби, се само дел од богатиот асортиман на „Матеа-стил“.

 

„Имаме големи попусти, но ќе ги издвоиме оние кои во моментот се најатрактивни за потрошувачите тоа се: aголна гарнитура ЛИОН кои од 25 000 денари се намалени на 17 500 денари, aголна гарнитура КАПРИ наместо 29 000 денари сгае 23 700 денари, маса 119 - медијапанска, димензија 160x90x40- чинеше 16 600 денари на попуст е 13 100 денари, стол ЕВА од 3 400 денари со попуст е 2 950 денари, тросед (со механизам), двосед и фотеља БЕРТА редовната цена е 46 800 денари со попуст е 43 200 денари. За сите производи бојата и матерјалот е по избор на купувачот, - велат менаџерките на „Матеа-стил“.

Покрај високиот квалитет и пристапните цени, „Матеа-стил“ нуди високo професионалнa и стручна помош при изборот на мебел, како и врвна услуга при испорака на истиот. За тоа сведочи и неодамна добиениот сертификат „Коректна фирма“ за 2018 година. Овој сертификат се доделува на претпријатија со беспрекорна репутација меѓу своите клиенти и партнери.

Салонот „Матеа-стил“ се наоѓа во населбата Доброшане, спроти станицата за технички преглед Автоконтрол и работи секој ден од 9 до 19 часот, а во сабота од 9 до 17 часот. Сите информации за роденденскиот попуст можете да ги добиете на телефон 078/23 83 73 и 031/ 451 411 или на ФБ профил Matea-style-salon za mebel.

Роденденски попусти во „Матеа-стил“