×
 • Насловна
 • Вести
 • Регион
 • Македонија
 • Спорт

 • Видео

 • Колумни
 • Интервју

 • По допрен глас
 • Репортажи
 • Ретроспектива

 • Погранична хроника

 • Дезинформации
 • ПРОВЕРКА НА ФАКТИ:КОВИД-19
 • Проверка на факти: реформи кон ЕУ

 • Контакт
 • Политика на приватност
 • Импресум
 • Маркетинг стратегија
 • Понуда за рекламирање

 • Flex Credit
  Планинарски друштва од Куманово, Крива Паланка и Лесковац ќе го развиваат Европскиот пешачки пат

  Планинарски друштва од Куманово, Крива Паланка и Лесковац ќе го развиваат Европскиот пешачки пат

  Планинарски друштва од Североисточниот регион во Македонија и Јабланичко-Пчињскиот регион од Србија покренаа иницијатива за уредување и развивање на Европскиот пешачки пат Португалија - Грција на територијата на двете пограничните држави. 

  Приведена кумановка, осомничена за повеќе кражби

  Приведена кумановка, осомничена за повеќе кражби

  Полициски службеници од Секторот за внатрешни работи Куманово ја лишиле од слобода М.З.(23) од Куманово, којa се сомничи дека извршила повеќе кривични дела „кражба“ и „тешка кражба“ на подрачјето на Куманово.

  Level - skola za stranski jazici
  Вести
  Видео
  Најчитани
  KumanovoNews на мејл

  Зачленете се во нашиот клуб на читатели и најновите текстови ќе ги добивате на вашата мејл адреса

  Регион
  Колумни
  Македонија
  Погранична хроника
  Спорт
  Masinsko Malterisuvanje
  Реформи кон ЕУ