×
 • Насловна
 • Вести
 • Регион
 • Македонија
 • Спорт

 • Видео

 • Колумни
 • Интервју

 • По допрен глас
 • Репортажи
 • Ретроспектива

 • Погранична хроника
 • Фото вест - Ваша пошта!

 • Дезинформации
 • ПРОВЕРКА НА ФАКТИ:КОВИД-19
 • Проверка на факти: реформи кон ЕУ

 • Контакт
 • Политика на приватност
 • Импресум
 • Маркетинг стратегија
 • Понуда за рекламирање

 • Во недела ќе биде затворен дел од улицата „Ѓорче Петров“ поради изградба на подвозник

  24.03.2023 17:07 | Сузана Николиќ

  Во недела, во периодот  од 07.00 - 16.00 часот, поради изградба на подвозник, предвидено е целосно затворање на дел од улицата „Ѓорче Петров“ во Куманово.

  Во недела ќе биде затворен дел од улицата „Ѓорче Петров“ поради изградба на подвозник

  Од Секторот за внатрешни работи Куманово апелира до граѓаните да се почитуваат наредбите кои ќе ги даваат полициските службеници во дадениот временски период.