×
 • Насловна
 • Вести
 • Регион
 • Македонија
 • Спорт

 • Видео

 • Колумни
 • Интервју

 • По допрен глас
 • Репортажи
 • Ретроспектива

 • Погранична хроника
 • Фото вест - Ваша пошта!

 • Дезинформации
 • ПРОВЕРКА НА ФАКТИ:КОВИД-19
 • Проверка на факти: реформи кон ЕУ

 • Контакт
 • Политика на приватност
 • Импресум
 • Маркетинг стратегија
 • Понуда за рекламирање

 • Анкетa: Колку сте задоволни од информирањето на Кумановоњуз?

  11.03.2022 22:19 | KumanovoNews

   Почитувани читатели на Кумановоњуз,

  Изминатата година нашиот портал воведе неколку новини, со цел да ја збогати медиумската продукција и квалитетот на информирањето.

  Анкетa: Колку сте задоволни од информирањето на Кумановоњуз?

  Најзначајно е прераснувањето од локален во регионален портал и пласирањето на содржини од целиот Североисточен регион, како и продукција на видео прилози, односно мултимедијални содржини.

  Бидејќи Кумановоњуз постои заради читателите и нивното задоволство од нашето информирање, Ве повикуваме да одговорите на кратката анкета, која ќе ни помогне во нашиот натамошен развој и збогатување на содржините по вкус на публиката.

  Анкетата е анонимна.

  2008 - 2023 Kumanovonews.mk • Сите права се задржани. Текстовите не смеат да се печатат или емитуваат, во целина или во делови, без договор со Kumanovonews.mk