11. 03. 2011 14:27

Чарли Шин ќе режира пoрно филм „Две ипол жени“

Чарли Шин ќе режира пoрно филм „Две ипол жени“

Контроверзниот глумец Чарли Шин кој во последно време не престанува да ја интригира јавноста, добил понуда да режира филм за возрасни.

Иако пред некое време остана без ангажман во серијата „Два ипол мажи“, се чини дека Шин ќе започне нов проект.

Во пишаната понуда, Стивен Хирш, шеф на продукциската куќа „Вивид Ентертејмент“, се вели дека Шин има доволно искуство да го режира филмот „Две ипол жени“.

Фактот дека сте голем познавач на филмовите за возрасни, дефинитивно иде во ваша корист - изјави Хирш.

Доколку ја прифати понудата, Шин ќе има голема контрола во процесот на работа на сценариото, што се во склад со неговото искуство.

Глумецот е познат по бројните забави со порно звезди, а и една од неговите девојки е порно глумица.

Како пренесува сајтот „ТМЗ“, продуцентите сакаат да ангажираат некоја од глумиците со кои Шин се забавувал

2008 - 2019 Kumanovonews.mk • Сите права се задржани. Текстовите не смеат да се печатат или емитуваат, во целина или во делови, без договор со Kumanovonews.mk