14. 03. 2011 11:35

Парис Хилтон сака да стане мајка

Парис Хилтон сака да стане мајка

 Парис Хилтон, неодамна признала дека сака да постане мајка, откако се смирила во прегратките на својот дечко Си Вејтс за кој планира да се мажи.

„Си е најдобриот дечко што сум го сретнала и затоа со него сакам да создадам семејство. Понекогаш размислувам за мајчинството- рекла Парис.

 Со дечкото се во врска околу 1 година, а неодамна биле видени како разгледуваат венчален прстен.


2008 - 2019 Kumanovonews.mk • Сите права се задржани. Текстовите не смеат да се печатат или емитуваат, во целина или во делови, без договор со Kumanovonews.mk