×
 • Насловна
 • Вести
 • Регион
 • Македонија
 • Спорт

 • Видео

 • Колумни
 • Интервју

 • По допрен глас
 • Репортажи
 • Ретроспектива

 • Погранична хроника
 • Фото вест - Ваша пошта!

 • Дезинформации
 • ПРОВЕРКА НА ФАКТИ:КОВИД-19
 • Проверка на факти: реформи кон ЕУ

 • Контакт
 • Политика на приватност
 • Импресум
 • Маркетинг стратегија
 • Понуда за рекламирање

 • Неодоливи есенски попусти на бела техника во Алфи

  26.09.2023 09:58 | KumanovoNews

  Ексклузивна октомвриска понуда со неодоливи есенски попусти на одредени производи, пред се бела техника во салоните на Алфи.

  Неодоливи есенски попусти на бела техника во Алфи

  Заштедете и внесете нова димензија во својот дом оваа есен со нов иновативен уред за вашите потреби и по ваш вкус.

  Ве очекуваме секој работен ден од 08:30 - 21 часот во нашите продажни салони во Куманово и Скопје и во недела во продажниот салон во Куманово од 10-20 часот или пазарете онлајн на www.alfi.mk.

  Повелете, посетете не!

  (комерцијален текст)