×
 • Насловна
 • Вести
 • Регион
 • Македонија
 • Спорт

 • Видео

 • Колумни
 • Интервју

 • По допрен глас
 • Репортажи
 • Ретроспектива

 • Погранична хроника
 • Фото вест - Ваша пошта!

 • Дезинформации
 • ПРОВЕРКА НА ФАКТИ:КОВИД-19
 • Проверка на факти: реформи кон ЕУ

 • Контакт
 • Политика на приватност
 • Импресум
 • Маркетинг стратегија
 • Понуда за рекламирање

 • Денеска седница за советнички прашања

  26.09.2022 08:09 | Сузана Николиќ

  Советот на Општината Куманово денеска ќе одржи редовна седница на која градоначалникот и локалната администарција ќе одговараат на прашања на советниците.

  Денеска седница за советнички прашања

  Дневен ред

  1. Предлог – Одлука за констатирање престанок на мандат на член на Советот на Општина Куманово;
  2. Советнички прашања.