30. 07. 2010 17:29

Лопез во жири на Американски идол

Лопез во жири на Американски идол

 Џенифер Лопез ќе биде член од жирито на Американскиот идол. Убавата пејачка наводно потпишала и договор за новата сезона на музичкото шоу.

 Вистина е. Џенифер е многу возбудена поради новиот ангажман, изјави близок извор до Џенифер.

Пред три сезони, Џенифер гостуваше во музичкото шоу, но само како советник.

2008 - 2019 Kumanovonews.mk • Сите права се задржани. Текстовите не смеат да се печатат или емитуваат, во целина или во делови, без договор со Kumanovonews.mk