01. 03. 2010 13:31

Моника Белучи е како виното

Моника Белучи е како виното

Сексапилната италијанка, Моника Белучи спаѓа во жените, кои се како виното, колку се постари толку се поубави.

Неодамна таа направи фото сесија за мексиканското издание на списанието за мажи Max и уште еднаш покажа дека годините не и можат ништо.

И покрај тоа што на 30-ти септември наполни 46 години, Белучи изгледа како воопшто да не старее. Нејзините добро препознатливи облини и неодоливиот изглед на лицето, по сe изгледа дека се безвременски.

2008 - 2019 Kumanovonews.mk • Сите права се задржани. Текстовите не смеат да се печатат или емитуваат, во целина или во делови, без договор со Kumanovonews.mk