×
 • Насловна
 • Вести
 • Регион
 • Македонија
 • Спорт

 • Видео

 • Колумни
 • Интервју

 • По допрен глас
 • Репортажи
 • Ретроспектива

 • Погранична хроника
 • Фото вест - Ваша пошта!

 • Дезинформации
 • ПРОВЕРКА НА ФАКТИ:КОВИД-19
 • Проверка на факти: реформи кон ЕУ

 • Контакт
 • Политика на приватност
 • Импресум
 • Маркетинг стратегија
 • Понуда за рекламирање

 • Black Friday во Алфи Техноцентар

  24.11.2022 15:27 | KumanovoNews

  Од утре 25 ноември во Алфи Техноцентар започнува најголемото шопинг лудило - Black Friday!

  Black Friday во Алфи Техноцентар

  За сите љубители на ова неверојатно шопинг искуство најавуваме големи клуб попусти до -60% на целиот асортиман од над 50.000 производи на едно место како и голем број изненадувања за првите купувачи.

  Затоа не чекајте, повелете посетете ги продажните салони на Алфи Техноцентар во Куманово и Скопје секој работен ден од 08:30 до 21 часот.

  Не го пропуштајте овој шопинг и бидете први кои ќе ги искористат попустите. Ве очекуваме!