Сопружници пронајдени починати во нивната куќа во Табановце

17.08.2021 12:22 | Сузана Николиќ

Во СВР Куманово, денеска во 8.20 часот било пријавено дека во нивниот дом во с.Табановце, кумановско, биле пронајдени починати, со повреди, Б.С.(36) и Б.С.(43) од с.Табановце. 

Сопружници пронајдени починати во нивната куќа во Табановце

Полициски екипи се на местото и во координација со ОЈО Куманово врши увид на местото и се преземаат мерки за расчистување на случајот.

2008 - 2021 Kumanovonews.mk • Сите права се задржани. Текстовите не смеат да се печатат или емитуваат, во целина или во делови, без договор со Kumanovonews.mk